Avast Premier Antivirüs indir 2019 Tam Sürüm + Lisans Türkçe

avast premier full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Kullanıcı Puanı

Avast Premier Antivirüs indir 2019 Tam Sürüm + Lisans Türkçe - 876 MB

Avast Premier Antivirüs indir 2019 Tam Sürüm + Lisans Türkçe - 1.34 GB

 

Bir çok insanın bilgisayar güvenliği her zaman ön planda bulunmaktadır. İnternet ortamında bilgisayar  korsanlar bir hayli çoğaldı ve artık bunlara karşı insanların bir şekilde önlem alması gerekmektedir. Bu önlemleri alırken bir miktar ücret ödememiz gerekmekte ve Antivirüs programlarından herhangi bir tanesini almamız gerekmetedir. Sizler için Avast Premier indir programını ücretsiz olarak altta bulunan indirme linkleri ile sunuyoruz. Avast Premier Full indir güvenlik düzel oldukça yüksek ve bu program sayesinde gezdiğini Facebook, Twitter ve Pinterest gibi bir çok sosyal medya hesaplarınızıda güvene almış olacaksınız. Avast Premier Antivirüs tehditleri anlık olarak tespit ederek bir kaç tıklama ile bilgisayarınızı tüm zararlı yazılımlarda korumuş olacağız. Programın özelliklerini sizlere aşağıda bir çok seçenekte anlattık. Full ve Türkçe olarak indirip Avasat Premier programını hemen bilgisayarınıza ücretsiz kurmanızı tavsiye ederiz.

Avast Premier Full 2019 Program Özellikleri

  • Güvenlik Duvarı bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri gözlem altına alır ve bilgisayar korsanlarını sizden uzak tutar.
  • Gerçek Site Banka bilgilerinizi ele geçirmek için sizi sahte DNS ile sahte sitelere yönlendirmeye karşı koruma sağlar.
  • Anti Spam Gereksiz ve zararlı e-maillerin size ulaşmasını engeller.
  • Wi-fi Denetleyici Evinizdeki wi-fi ağına yetkisiz erişim sağlamaya çalışanları engeller.
  • Akıllı Antivirus Zararlı yazılımları daha size ulaşmadan önce tespit eder ve engeller.
  • Davranış Kalkanı Bilinmeyen tehditlere ve fidye yazılımlara karşı sıfır saniye koruması ile şüpheli davranışları tespit eder ve engeller.
  • CyberCapture Şüpheli dosyaları analiz edilmesi için otomatik olarak buluta gönderir tehdit tespit edilmesi halinde tüm kullanıcıları bilgilendirir.
  • Akıllı Tarama Zararlı yazılımların güvenli olmayan ayarlardan güncel olmayan yazılımlara sızmasına engel olur.
  • Fidye Yazılım Kalkanı Fidye yazılımı ile kişisel dosya ve fotoğraflarınızın şifrelenmesini değiştirilmesini ,silinmesini engeller.
  • Sandbox Bilgisayarınızı zarar veremeyeceklerinden emin olmak için şüpheli dosyaları bilgisayarınızda çalıştırmadan önce güvenli bir ortamda test etmenize imkan verir.

 

 

avast premier indir

avast premier indir

avast premier full indir

avast premier full indir

avast premier türkçe indir

avast premier türkçe indir

 

 

 

 

 

 

Hemen indir

Alternatif İndir

Ücretsiz indir