ComboFix indir – Virüs Temizleme Programı

combofix full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Kullanıcı Puanı

COMBOFİX İNDİR

ComboFix indir – Virüs Temizleme Programı - 876 MB

ComboFix indir – Virüs Temizleme Programı - 1.34 GB

Adware, spyware, truva atı, rootkit, rat, keylogger ve bütün kötü amaçlı yazılımları tespit etmek amacı ile oluşturulmuş Combofix indir programı, bilgisayarınızı temiz ve güvenilir hale getirmek için tasarlanmıştır. Kötü amaçlı yapılmış yazılımları anlık tespit eder ve temizler. Üstelik 34 bit ve 64 bit sistemlerinde otomatik olarak çalışır.

Virüs kaldırma işlemi, hasar oluşan dosyalarınızın boyutlarına göre temizlenme süresi belirler. Tarama bitmeden iptal seçeneği daha büyük zararlara yol açabileceğinden dolayı, tarama bitmeden iptal ya da kapat seçeneklerine basmanızı pek önermeyiz. Combofix indir programı  virüs taraması yaparken sabır ile beklemenizi ve tarama bitince bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı söylemeden geçemem. Yeniden başlatma işleminin nedeni ise; bilgisayarınızın önceden açıldığında zararlı yazılımların aktif hale gelmesidir. Yani temizleme işlemi gerçekleştiğinde hala aktif olan zararlı yazılımlar bulunabilir. Bunlar için cihazı kapatıp açmanız yeterlidir.

Combofix indir Nasıl kullanılır?

İlk olarak kullandığınız antivirüs programlarınızı devredışı bırakın. Combofix indir bilgisayarınıza kurun. Cihazınızda açık konumda bulunan bütün programların işlemlerini sonlandırın. Combofix indir programını çalıştırın. Fakat Windows 7-8-8.1-10 sürümlerinde yönetici olarak çalıştırmanız gerektiğini belirtmeliyim. Combofix indir taramayı tamamladığı zaman raporunuzu kontrol edebilirsiniz.

Combofix indir Nasıl Kaldırılır?

Başlat menüsüne tıklayın. Denetim masasını açın. Program ekle ve kaldır seçeneğinden program kaldırı seçin. Combofix üzerine sağ tıklayıp kaldır seçeneğine basın. Bu şekilde Combofix indir programını kaldırmış olabilirsiniz.

Combofix indir Programını Kullanırken Dikkat edilmesi Gerekenler

Uzman kişi tarafından kurulması tavsiye edilir. Aksi takdirde bilgisayarda problemler oluşabilir. Combofix virüs temizleme indir programı genellikle acil sorunlar için önlem almak amacı ile kullanılır. Combofix indir kullanırken tarama esnasında Antivirüs programlarının kapalı ve devredışı olması gerekmektedir. Olası bir kötü durum ile karşılaşmamak için önceden önlem almanız gerekmektedir.

Combofix Hakkında

Dil paketi olarak orijinal dil İngilizce belirlenmiştir. Şuan güncel sürümü 18.8.8.1′ dır. Geliştirici ve yayıncı şirket sUBs’ tır. 18.8.8.1 sürümü 2018 Ağustos ayında çıkmıştır. Combofix kullanılabileceği işletim sistemleri Windows XP-7-8-8.1-10 ve 10+’ dır.

 

combofix indir

combofix indir

combofix antivirüs programı indir

combofix antivirüs programı indir

combofix full indir

combofix full indir

 

ComboFix indir – Virüs Temizleme Programı Türkçe

Alternatif İndir 

ComboFix indir – Virüs Temizleme Programı Türkçe

Rar Şifresi: indir.bar

  • Site İçi Yorumlar
  • aydın3 ay önce
  • win 10 çalışmıyor yönetici olarakta çalışmıyor

  • kemal3 ay önce
  • windows 10 da çalışmıor yardım lütfen ?