Eset Nod32 Antivirüs indir 9.0.3 Türkçe

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Kullanıcı Puanı

Eset Nod32 Antivirüs indir 9.0.3 Türkçe - 876 MB

Eset Nod32 Antivirüs indir 9.0.3 Türkçe - 1.34 GB

Günümüzün en büyük dertlerinden birisi bilgisayarımıza bulaşan amansız virüslerdir. Bu kötü yazılımlara karşı alınabilecek her türlü önlemi almamız gerekiyor. Bu önlemleri almak için cebimizden bir miktar para ödeyip Antivirüs programları alıp güvenliğimizi sağlamamız lazım. Bu en önemli programların başında gelen Eset Nod32 koruma programı bilgisayarın güvenliği için 1 numaralı Antivirüs olarak karşımıza gelir. Bu programlara para vermenizi önlemek için sizlere bu programını Full olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizler için oldukça önemli bir paylaşıma imza attığımızı düşünüyoruz.

Gelişmiş ThreatSense® teknolojisini kullanan ESET NOD32 Antivirüs programının temel özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Performans olarak bilgisayarınızı en üst seviyede kullanmanıza izin verecektir. Tarama yaparken işlemci ve ramoranlarınızı en düşük seviyede kullanma.
 • Virüs, Trojen, Kötü Amaçlı Yazılımlar, Fidye Amaçlı Yazılımlar ve Kimlik Avına karşı tam koruma.
 • Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ESET‘in zamanla kanıtlanmış çok katmanlı korumasıyla kendinizi fidye yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.

  Oyun Modu
  ESET Smart Security Premium, herhangi bir program tam ekran modunda çalıştırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçer. Sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenerek oyun, video, fotoğraf veya sunumlar için kaynak tasarrufu sağlanır.

  Taşınabilir Bilgisayar Desteği 
  Prize takılı olmadan uzun süre çevrimiçi kalabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak amacıyla, üzerinde işlem yapılmayan pencereleri, güncellemeleri ve kaynak talep eden işlemleri erteler.

  Düşük Kaynak Kullanımı
  Yüksek performans sağlar ve donanımın ömrünü uzatır. Her türlü sistem ortamına uyum sağlar. Son derece küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf sağlar.

  Dosyaları İndirirken Tara
  İndirme işlemi sırasında belirli dosya türlerini (arşiv gibi) tarayarak tarama süresini azaltır.

   

  Alternatif 1 (Mega.co) :  İndirme İçin Tıkla

  Alternatif 2 (Turbobit) : İndirmek İçin Tıkla

  Alternatif 3 (Uptobox) : İndirmek İçin Tıkla

  Rar Şifresi : www.indir.bar